Reference

Dětská prohlídka se moc líbila nejen mému vnukovi Davídkovi, ale i mně. Váš výklad byl poutavý, protože byl veden tak, že děti zaujal a s nadšením plnily drobné úkoly s výkladem spojené. Davídek doma vyprávěl, co všechno viděl a slyšel.

— Vlasta Vokurková

Děkujeme za krásnou prohlídku při cestě Prahou za pokladem. Holky byly doslova nadšené a s chutí vyplňovaly křížovku při cestě za pokladem. A i pro nás dospěláky byla procházka velice příjemná a leccos nového jsme se dozvěděli.

— Lenka K.

Dobrý den, paní Hanko,
chci Vám ještě jednou poděkovat za velmi pěkný zážitek v neděli 27. 11. 2016.
Vnučka Zuzanka se zájmem zapojila do Vámi bezvadně připraveného programu s cílem seznámit děti s některými významnými místy a objekty Starého Města formou hry. Po návratu domů rodině vyprávěla zážitky, ukazovala Vámi poskytnuté materiály a ještě si je v klidu doplňovala o informace, které jste jim v průběhu trasy sdělila. Samozřejmě se pochlubila i částí "pokladu", o který se zúčastněné děti podělily.

— Danuše Zálešáková

Dobrý den, paní Čadková,
ještě jednou Vám dodatečně děkujeme za netradiční putování
po Starém Městě a naše nadšení je o to větší, že si Jony spoustu
informací zapamatoval právě díky Vám.
Pěkný zbytek dne a do budoucna spoustu spokojených dětí
a jejich rodičů
Zdraví D. Gebková & Rovňanovi z Opavy

— D.Gebková

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za nedělní (i navzdory počasí) moc pěknou "pokladovou" vycházku. Obě Verunky byly nadšené. :-)

— Martina Fuchsová

Dobrý den paní Čadková,
chtěla bych Vám za naši rodinu poděkovat za krásnou procházku starou Prahou. Bylo to velmi zábavná a přitom poučné. Navíc nám přálo i počasí, takže to nemělo chybu.
Děkujeme.

— Hana Vavrečková